0 VisionLink
SITECH
Banner Image

STATYBVIETĖS TECHNOLOGIJOS


Sumažina klaidų skaičių

Užtikrina efektyvų darbą

Paspartina darbų atlikimą

SPACER

VisionLink


VisionLink programa – tai technikos stebėjimo sistema, leidžianti nuotoliniu būdu stebėti Jūsų technikos parko mašinas ir jų darbo našumą. Turėdami šią informaciją Jūs galėsite optimizuoti technikos užimtumą, sutrumpinti prastovas, sumažinti eksploatacines sąnaudas ir padidinti bendrą veiklos produktyvumą. 

| Brošiūra | Prisijungimas prie Vision Link sistemos |

Vision Link programa Jums leis stebėti visas Jūsų technikos parko mašinas ir jų techninius procesus nuotoliniu būdu. Galėsite stebėti technikos judėjimą pasirinktu laikotarpiu, kuro sąnaudas, darbo ir nedarbo trukmes, aptarnavimo darbų poreikį.

Be to, Vision Link sistemoje fiksuojami statistiniai duomenys ir jų analizės padės optimizuoti įrangos apkrovą bei operatorių darbą, siekiant didesnio darbo našumo.

Galėsite nustatyti virtualias geografines darbo ribas, stebėti medžiagų sunaudojimą ir įrangos darbo ciklus. Be to, lengvai palyginsite esamą veiklos progresą su planuotu.

3D projektų stebėjimas – žemės darbams

Realiu laiku galima sekti mašinų darbo procesų informaciją, tokią kaip skleidžiamos medžiagos aukštis, jos sunaudojimo kiekis ir poreikis likusiai projekto daliai. Pagal gaunamus duomenis Vision Link sistemoje galima formuoti ataskaitas bei sukurti faktinį įgyvendinto projekto modelio paviršių bei lyginti jį su planuotu.

3D projektų stebėjimas – asfalto ir žemės (dirvos) sutankinimo darbams

Sistemoje matoma visų medžiagos sluoksnių temperatūra ir tankinimo informacija. Taip pat galima stebėti reikalingos medžiagos kiekį ir išvengti perteklinio medžiagų sunaudojimo. Dėl to optimizuojamos ne tik kuro sąnaudos, bet ir volo naudojimas. Be to, sistemoje pateikiamas tikslus medžiagos aukštis, apimtis, pravažiavimų skaičius naudojant tankinimo volą. Naudojant šią informaciją ypač paprasta kontroliuoti darbus ir užtikrinti jų kokybę.