0 Ratiniams krautuvams
SITECH
Banner Image

STATYBVIETĖS TECHNOLOGIJOS


Sumažina klaidų skaičių

Užtikrina efektyvų darbą

Paspartina darbų atlikimą

SPACER

Ratiniams krautuvams


Trimble Loadrite siūlo platų svėrimo sistemų asortimentą ratiniams krautuvams. Nuo elementarių sistemų, skirtų dirbti nedideliu krautuvu ir esant poreikiui matyti tik esminę svėrimo informaciją, iki ypatingo tikslumo ir duomenų įvedimo galimybę turinčių sistemų, kurios skirtos dirbti su pramoniniais krautuvais.

Loadrite produktų asortimentas pasauliniu mastu užima pirmą vietą ratinių krautuvų svarstyklių srityje.

 | Brošiūra

Loadrite L2180 sistema

Loadrite frontalais iekravejs

L2180 sistema išsiskiria savo lankstumu ir paprastumu. Sistemoje galima įvesti iki 100 skirtingų medžiagų, taip pat yra galimybė keisti iki 5 skirtingų darbo įrankių (kaušus, šakes ir kt.). 8 specifinius duomenų laukelius galima klasifikuoti įvedant 1480 duomenų. Sistema turi dinaminio sudėtinių taškų matavimo, paskutinio kaušo normavimo, tikslaus svorio nustatymo ir įvairių medžiagų derinimo funkcijas. Taip pat sistema leidžia nuotoliniu būdu perduoti duomenis į „Loadrite MMS“ stebėjimo ir kontrolės sistemą.


Loadrite L2150 sistema

Loadrite svari

Loadrite L2150 svėrimo sistemoje įdiegtos pagrindinės duomenų apdorojimo funkcijos. Į svarstyklių komplektaciją įeina kampų sensoriai, greičio kompensavimo ir dvigubo slėgio matavimo įranga, užtikrinanti svėrimo tikslumą, nepriklausomai nuo kėlimo greičio ir krautuvo judėjimo. Dėl šių technologijų reikiamas krovinio svoris užtikrinamas ir pirmo karto.

Lyginant su Loadrite L2180 sistema, L2150 sistemos pakeitimi duomenys yra mažiau išsamūs.

Loadrite Force sistema

Loadrite Force Wheel Loader Scale

Loadrite Force ypač paprastai valdoma ir sparti svėrimo sistema. Kaip ir L2180 bei L2150 modeliai, FORCE veikiamas grindžiamas mūsų patentuotu daugiataškio svėrimo principu. Ši funkcija leidžia krovinį sverti judesio metu - operatoriai nebereikia lėtinti darbo tempo.